O nas

Multitech to marka należąca do grupy SZOK sp. z o.o. zajmującej się obsługą techniczną wydarzeń, wyspecjalizowaną w zarządzaniu obrazem i multimediach, transmisjach online, emisji obrazu na telebimy i projektory z jednoczesnym przekazem do Internetu. W ofecie firmy znajduje się również produkcja materiałów wideo i animacji. Prócz obrazu i multimediów posiadamy wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy. Mamy bogate 7 letnie doświadczenie w produkcjach na żywo wszystkich rodzajów wydarzeń – od małych skromnych eventów po złożone technicznie festiwale czy koncerty. W gronie naszych klientów znajdują się znane, cenione polskie i zagraniczne marki, które ufają nam od wielu lat. Zapraszamy do współpracy!

Streaming na Facebook, YouTube, Twitch

Transmisja może odbywać się na jedną lub wiele platform jednocześnie. Dodatkowo możemy nadawać z równoczesnym tłumaczeniem językowym (w kilku językach) na żywo oraz tłumaczeniem migowym.

Debaty online

Nowoczesny sposób przeniesienia dyskusji, debaty, rozmowy do Internetu bez potrzeby spotykania się wszystkich uczestników w jednym miejscu. Połączenie takie możemy przeprowadzić do 8 osób równocześnie. Rozmowę przeprowadza się zdalnie za pomocą swojego własnego urządzenia, laptopa czy nawet telefonu komórkowego. Łączenie do rozmowy zostało uproszczone do minimum, uczestnik musi tylko wejść tylko na wcześniej zabezpieczoną stronę internetową i podać swoje imię.

Moderator debaty udziela głosu poszczególnym mówcom, uczestnicy na swoich urządzeniach widzą dokładnie to samo co uczestnicy publiczność on-line. Transmisja z debaty może być transmitowana media społecznościowe tj, Facebook, YouTube, Twitch, w zależności od wybranej platformy, pytania od publiczności mogą być przekazywane do uczestników za pomocą wbudowanego czatu lub bezpośrednio do moderatora.

Webinary i szkolenia

NAUKA NA ŻYWO

Sprawdzony format instruktażowy. Podczas webinarów używamy min. dwóch kamer wraz z przechwytywaniem obrazu z komputera prelegenta, dzięki czemu dokładnie widać nawet skomplikowane operacje przez niego wykonywane. Całość wyglądu webinaru może być dostosowana pod względem grafiki tła, wielkości źródeł

Studio nagrań

NAGRANIA I TRANSMISJE LIVE

W naszym studio, możliwe jest przeprowadzenia nagrania bądź transmisji live z wielu kamer. Dzięki zastosowaniu technologii kluczowania ekranu możemy zastąpić tło dowolnym obrazem bądź stworzyć wirtualne studio.

Internet

Nie będzie Internetu ? to nie problem.

Jest łączność satelitarna oraz LTE. Coraz więcej wydarzeń odbywa się poza biurem, dzięki szybkości i dostępności złącza, możemy przesyłać dane w miejscach o niewielkim lub nie ustalonym dostępie do Internetu.

Aby zapewnić najlepsze rozwiązanie dla Twojej lokalizacji współpracujemy z dostawcami usług internetowych.

Zewnętrzny serwer transmisyjny

Odtwarzacz dostosowany do wszystkich urządzeń oraz spersonalizowany pod konkretne wydarzenie. Jest to opcja dodatkowo płatna, głównie sprawdza się w sytuacjach kiedy istnieje ryzyko wykorzystania utworów z prawami autorskimi np. kiedy prelegent w swojej prezentacji ma urywek filmu który może zostać zidentyfikowany przez YouTube, Facebook przez co transmisja zostanie zablokowana. Sprawdza się również kiedy chcemy zabezpieczyć transmisję unikalnymi hasłami i sprzedawać dostęp do live.

Sprzęt

WŁASNE ZAPLECZE

Wysokiej klasy kamery Sony, Panasonic, Canon

Miksery wizyjne
i urządzenia wideo

Zdalnie sterowane kamery PTZ

Zaufali nam

Live streaming

Kompleksowe wielokamerowe rozwiązania dla treści VOD oraz transmisji na żywo do Internetu, realizowanych w czasie rzeczywistym.

Video

W ramach wykonywanych przez nas usług klienci otrzymują nagranie sumy transmitowanego.

Social Streaming

Facebook live, YouTube, Twitter oraz dużo więcej. Możemy transmitować na kilka platform równocześnie.

Firmowy Content

Pracuj z nami, aby być w sercu Internetu. Stworzymy odpowiedni content aby uwidocznić Twoją markę.

Doradztwo i konsultacje

Masz pomysł/ideę na wydarzenie, podziel się nim z nami, a my na pewno coś wymyślimy.

Zdalnie sterowane kamery

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ultrices sagittis orci a scelerisque.

Player

Posiadamy w pełni integrowalny player działający na wszystkich urządzeniach i przeglądarkach

Analiza odbiorców

Narzędzie analityczne pozwalają śledzić ruch odbiorców ich miejsce oraz czas oglądania, co ma kluczowe znaczenie w określeniu skuteczności kampanii

Wybrane realizacje

Inne usługi

Zapraszamy do zapoznanie się z naszymi usługami realizowanymi przez nasza spółkę SZOK EVENT GROUP. Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji wydarzeń przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Dostarczamy SZOKUJĄCE kreacje wizualne i dźwiękowe. Wykonujemy animacje i filmy promocyjne. Zajmujemy się profesjonalną realizacją multimediów na wydarzeniu.