Multitech – KIM JESTEŚMY?

Multitech jest firmą w innowacyjny sposób łączącą multimedia i nowoczesne technologie. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania video dla biznesu oraz instytucji publicznych na terenie całego kraju. Do naszej pracy podchodzimy z entuzjazmem i pasją. Świadczymy usługi związane z realizacjami audio-wideotransmisjami on-line czy nowatorskimi prezentacjami multimedialnymi. Wyróżniają nas przede wszystkim efekty naszej pracy – obsługujemy konferencje, spotkania firmowe, sympozja, gale oraz szereg innych wydarzeń. Zbudowaliśmy wspaniały zespół zawsze gotowy do realizacji nowych projektów. Sukcesy rynkowe naszych klientów są także naszymi sukcesami dlatego z duża dokładnością realizujemy powierzone nam zadania.

Do każdego nawet łatwego do zrealizowania projektu podchodzimy indywidualnie, dzięki temu wyróżnia nas szybkie reagowanie na zmianę potrzeb biznesowych naszych klientów.

MISJA FIRMY?

Misją firmy MULTITECH jest bycie krajowym liderem na rynku IT z obsługi multimedialnej każdego rodzaju wydarzeń. Tę pozycję chcemy osiągnąć, poprzez dostarczanie naszym klientom innowacyjnych i wysokiej jakości usług oraz profesjonalnego wsparcia technicznego w korzystnych cenach. Obsługa na najwyższym poziomie zapewnia naszym kontrahentom pełną satysfakcję. Wyróżnia nas szybkie reagowanie na zmiany potrzeb biznesowych odbiorców usług, stały wzrost poziomu jakości obsługi klienta, utrzymanie i doskonalenie infrastruktury technicznej służącej do realizacji usług. Stale śledzimy najnowsze trendy technologiczne, a następnie wdrażamy je w naszej firmie.

CO SPRAWIA, ŻE JESTEŚMY WYJĄTKOWI ?

Szanujemy naszego Klienta, staramy się zawsze maksymalnie dopasować do jego potrzeb. Rozumiemy potrzebę zmian, różnorodności i innowacji. Traktujemy każdego Klienta indywidualnie. Naszym pragnieniem jest aby nasi Klienci mogli w pełni zdać się na nas i z całkowitym zaufaniem cieszyli się sukcesem naszych usług i swojej marki.

Przede wszystkim dbamy o to aby:

– być partnerem i doradcą dla wszystkich klientów poszukujących rozwiązań w zakresie multimediów
– poprzez ciągłe dążenie do perfekcji wychodzić naprzeciw oczekiwaniom i ambicjom naszych klientów
– budować zaufanie klientów poprzez dostarczanie im produktów i usług o znakomitej jakości

Daniel KOSTRZEWA

Daniel Kostrzewa

Absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej, słuchacz studiów doktoranckich w dyscyplinie Inżynierii Produkcji. Wieloletni aktywista na rzecz społeczności studenckiej, trener biznesu. Pasjonat podróży oraz sportu, stara się łączyć pasję z podbojami świata.
Motto przewodnie:

„Uczyń z każdej przeszkody swoją szansę”

Michał PAWLUŚ

Michał Pawluś

Absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej kierunku „Zarządzanie mediami elektronicznymi”. Koordynator wielu projektów i wydarzeń, zadaniowiec nie bojący się podejmować się nowych wyzwań.
Wyznaje zasadę:

Cel wyznaczony = cel osiągnięty